Végre befejeztem az ajándékomat
Amarantának, és hétfőn postára is adtam, és meg is érkezett hozzá szerencsésen! A csomag tartalma egy házikós textilkép, és egy kis biscornu volt gombostűkkel.

I've finished my gifts to
Amaranta at last weekend, and I sent to her on Monday. Fortunatelly she has recieved it, so I'm really happy :)
Her packet contains a picture with a little house and a small biscornu with pins.
4 megjegyzés:
Édes ez a kis házikó.
Én a biscornut szeretem és a tűket :D Fogalmam sincs hogyan lehet ilyet csinálni, de nagyon jópofa :) (ok, láttam már ilyet, de mindig megcsodálom)
Nagyon szépek. Biztosan örül a megajándékozott:-D
Csodás!
Megjegyzés küldése