2009. febr. 26.

Amarantának - To Amaranta

Végre befejeztem az ajándékomat Amarantának, és hétfőn postára is adtam, és meg is érkezett hozzá szerencsésen! A csomag tartalma egy házikós textilkép, és egy kis biscornu volt gombostűkkel.

I've finished my gifts to Amaranta at last weekend, and I sent to her on Monday. Fortunatelly she has recieved it, so I'm really happy :)
Her packet contains a picture with a little house and a small biscornu with pins.

4 megjegyzés:

Edige írta...

Édes ez a kis házikó.

boci írta...

Én a biscornut szeretem és a tűket :D Fogalmam sincs hogyan lehet ilyet csinálni, de nagyon jópofa :) (ok, láttam már ilyet, de mindig megcsodálom)

Csilla böködéje írta...

Nagyon szépek. Biztosan örül a megajándékozott:-D

Luna (V.Fiona) írta...

Csodás!

 

blogger templates | Make Money Online