Néhányan közületek nagyon jól halad, és már majdnem készen is van.
Ez igen dicséretes :)
AKI SZERETNÉ, KÜLDHETI AKÁR MÁR MOST!
Fotókat ne feledjétek! Fényképezze le mindenki a kész művet, kérek mélben képet, és ha megkapta a címzett, ide is fel lehet tenni (ezt Ti tegyétek meg), én pedig majd a SWAP multiply oldalra fogom egy közös albumba tenni a fotókat.
Some of you almost fonoshed the gift, it is super, Girls!
IF YOU WANT TO YOU CAN SEND NOW OF COURSE.
Please don't forget take a photo of a finished gift! First please send it to me in email, and after your angel recieved your sent gift, you can write a post here and show everybody your gift.
On the SWAP multiply site I'll upload all photos into a photoalbum.
Ha van kérdés, óhaj-sóhaj, mélben elértek ;)
If you have any questions, need help, just write me an email ;)
Nina
2009. febr. 17.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
3 megjegyzés:
Szia Nina! Én elkészültem az ajándékkal. A képet elküldtem neked mailben. Valószínű, hétfőn postázom.
Móka
Nina en is kesz vagyok...holnap kuldom a kepet es hetfon a csomagot:-)
Szuper!
Ma én is elkészültem, de még nem biztos, hogy hétfőn küldöm :)) Kicsit gyönyörködöm benne :D
Megjegyzés küldése