Sziasztok.
Ma megérkezett a meglepetésem Rain-hez. Ahogy a leveléből kivettem,
"nagyonnagyon" örült az ajándékomnak. A táska mellé készítettem neki egy apróságot is,
amit én tűpárnának szántam, de akár ollóőr vagy kulcstartó is lehet belőle. :-)
Éva, örülök, hogy tetszik a meglepetésem!!!
Ma megérkezett a meglepetésem Rain-hez. Ahogy a leveléből kivettem,
"nagyonnagyon" örült az ajándékomnak. A táska mellé készítettem neki egy apróságot is,
amit én tűpárnának szántam, de akár ollóőr vagy kulcstartó is lehet belőle. :-)
Éva, örülök, hogy tetszik a meglepetésem!!!
Rain has recieved my gift yesterday and if I am right she likes it very much - she wrote this ;)
I made for her a bag and a little pincushion which can be a scissors fob or a keyholder.
Éva, I'm very happy you like the gifts :)
Dia
3 megjegyzés:
Itt is nagyonnagyon köszi :))
nagyon szívesen és nagy örömmel készítettem. Használd egészséggel! :-)
This is a nice gift:) I like :))
Megjegyzés küldése