2009. márc. 11.

Diától Rainnek / From Dia to Rain

Sziasztok.
Ma megérkezett a meglepetésem Rain-hez. Ahogy a leveléből kivettem,
"nagyonnagyon" örült az ajándékomnak. A táska mellé készítettem neki egy apróságot is,
amit én tűpárnának szántam, de akár ollóőr vagy kulcstartó is lehet belőle. :-)
Éva, örülök, hogy tetszik a meglepetésem!!!


Hello dear all,

Rain has recieved my gift yesterday and if I am right she likes it very much - she wrote this ;)
I made for her a bag and a little pincushion which can be a scissors fob or a keyholder.
Éva, I'm very happy you like the gifts :)


Dia

3 megjegyzés:

Rain írta...

Itt is nagyonnagyon köszi :))

Dia írta...

nagyon szívesen és nagy örömmel készítettem. Használd egészséggel! :-)

Evik írta...

This is a nice gift:) I like :))

 

blogger templates | Make Money Online