2009. márc. 28.

Ajándékom Tiziana-nak/SWAP from carol to Tiziana

Nem kevés izgulás után ma végre megkaptam a jó híreket:
megérkezett az ajándékom Tiziana-hoz! :-D

I was anxious about the posted gift but today I got good news:
Tiziana has recieved my gift :D

Az ajándékaimban a rózsaszín dominál. :-D
Készítettem egy kis batyut, a belsejében egy La D Da mintával,
valamint életem első pinkeepével ajándékoztam meg Tiziana-t.
A pinkeep CCN - Sweet Treats cupcake mintája.
Rejtettem pár apróságot a kis batyuba: kétfajta cirmos fonalat és gombocskákat.
Nagyon bízom benne, hogy sikerült eltalálnom Tiziana ízlésvilágát.

Pink is the dominant color :D
I made a little holder with a La D Da pattern, and I also made a pinkeep,
this was my first one. It has a CCN Sweet Treats pattern, Cupcake.
I put some threads and buttons and hope Tiziana like all of them :)

Szeretném megköszöni Ninának a szervezést és a rengeteg segítséget, amit menet közben kaptam! :-)
(A fotómontázsom szerkesztése is az Ő keze munkáját dícséri! ;-) )

Carol Anna

2 megjegyzés:

vadcic írta...

Szia!
Megkérdezhetem honna sikerült beszerezni ezt az aranyos gombot?
Most rá vagyok egy kicsit kattanva a szép gombokra.:O)

Tiziana írta...

Thank you very much!! I appreciated a lot your gift! It's wonderful!!!!!

 

blogger templates | Make Money Online