2009. márc. 26.

SWAP Edelweisnak Esztertől / SWAP to Edelweiss from Eszter

Jelzett a "párom", Edelweiss, hogy megkapta az ajándékomat. Bevallom, már kezdtem kicsit izgulni.
Egy gyöngyökkel is hímzett forró pitét kapott, no meg egy kis hazai csemegét arra az esetre, ha megjönne az étvágya a kép láttán.

Mivel sokat gyöngyözik, ezért választottam ezt a mintát.

My "pair", Edelweiss sent me a mail, that sais, she received my gift. I havt to ell, I started to be nervous about the pack, since I posted it on Monday.
I stitched to her a hot apple pie gecorating it with beads, since she makes nice yewelleries from beads.

3 megjegyzés:

Csilla böködéje írta...

Nagyon szép! Csuda jó lett.

Kryx írta...

Húúúúúúúú, azok a gyöngyök. Húúúúú és egy forró almás pite! :)

Luna (V.Fiona) írta...

De beleharapnék... :DDD Nagyon jó!

 

blogger templates | Make Money Online