Egy gyöngyökkel is hímzett forró pitét kapott, no meg egy kis hazai csemegét arra az esetre, ha megjönne az étvágya a kép láttán.
Mivel sokat gyöngyözik, ezért választottam ezt a mintát.
My "pair", Edelweiss sent me a mail, that sais, she received my gift. I havt to ell, I started to be nervous about the pack, since I posted it on Monday.
I stitched to her a hot apple pie gecorating it with beads, since she makes nice yewelleries from beads.
3 megjegyzés:
Nagyon szép! Csuda jó lett.
Húúúúúúúú, azok a gyöngyök. Húúúúú és egy forró almás pite! :)
De beleharapnék... :DDD Nagyon jó!
Megjegyzés küldése