2009. 07. 09.-én este 21:51-kor küldtem Ninának a levelet és a képeket, hogy megkaptam ezt a gyönyörű dobozkát Méhikétől, amit ezúton még egyszer itt is megköszönök:-) Nem hiszem, hogy sokat késtem a levéllel, bocsi, dolgozom... , mint mindenki más... A blogomon nincs kint, ezért nem is láthattátok, ma este majd ügyeskedem:-)
A lényege: minden résztvevő készít egyvalakinek ajándékot (kézzel készült, keresztszemes hímzést tartalmaz), és kap egyvalakitől ajándékot. A párok választása véletlenszerű. Adni jó :) Nyitott bárki számára, aki gyakorlott hímző és szeret szép ajándékokat adni és kapni. Nemzetközi játék, ha csatlakozol, vállalod, hogy külföldre is postázol. Szabályok lentebb (link, katt).
Every member of a round make a gift (handmade and cross stitched) and send to one member, and will recieve a gift from one member. Giving a gift is good :) Open to everybody, it is an international game. If you are a good stitcher and finisher, and would like to give and get a beautiful gift, you can join - just see if I open a new round. Rules can be read bellow - click the link.
Swap organizer: Nina
http://xszemkozt.blogspot.com
Kérek mindenkit, hogy ANGOLUL IS írja le a mondandóját, legyünk tekintettel a külföldiekre! Címkét használjunk! Saját nevünk és 3rd Round - elvégre már a harmadik körnél járunk! Please write in english and use labels: your name and 3nd Round - it is thethird round now. Thank you! :)
17 megjegyzés:
nagyon gyönyörű lett! Ügyes vagy (no és milyen gyors) :-)!
Gyönyörűen sikerült! :D
Anette meg is kapta?? Miért nem jelezte nekem is? :)
Címke lemaradt! pótoltam...
Huuu de gyonyoru...:-)
Jajj, ez nagyon gyönyörűséges kis ládikó!
Lányok köszönöm a sok dícséretet, nagyon jól esett
Nina -köszönöm a pótlást. Én is csak a blogoján olvastam és gondoltam akkor már feltehetem
Nos, ez esetben innen üzenem, hogy amikor jeleztem neki, hogy úton van az ajándéka, kértem, hogy jelezze, ha meg is kapta.
ANETT légyszi!
GABI, én nem látom Anett blogján, hogy megkapta...
Nem írt róla és ki sem tette a fotót... Szerintem nem kapta meg vagy csak ma...
Vagy holnap fogja megkapni... Most még nincs a blogján. vagy én vagyok vak :D
Most reggel kaptam visszajelzést Anette-től, megkapta a dobozkát, szerintem tegnap.
Köszi csajok!
2009. 07. 09.-én este 21:51-kor küldtem Ninának a levelet és a képeket, hogy megkaptam ezt a gyönyörű dobozkát Méhikétől, amit ezúton még egyszer itt is megköszönök:-)
Nem hiszem, hogy sokat késtem a levéllel, bocsi, dolgozom... , mint mindenki más...
A blogomon nincs kint, ezért nem is láthattátok, ma este majd ügyeskedem:-)
Anette, semmi gond, bocsi, hogy itt kibeszéltük, csak Gabi kitette és nem értettem, hogy miért :)
A visszajelzést köszi!
Igen, mi is dolgozunk... legalábbis én igen ;)
Csudacsini lett! Gratulálok Mehike, irigyellek Anett!
Wow, lovely box! Stitching and finishing are beautiful.
Hugs,
Cute!!!!
Wow, it is wonderful!!!
Megjegyzés küldése