2009. júl. 9.

To Anette from Mehike


Megérkezett az ajándékom Anettehez.

My gift arrived Anettehez.

17 megjegyzés:

Dia írta...

nagyon gyönyörű lett! Ügyes vagy (no és milyen gyors) :-)!

Barbi írta...

Gyönyörűen sikerült! :D

Nina írta...

Anette meg is kapta?? Miért nem jelezte nekem is? :)

Nina írta...

Címke lemaradt! pótoltam...

elina írta...

Huuu de gyonyoru...:-)

Jucus írta...

Jajj, ez nagyon gyönyörűséges kis ládikó!

Mehike írta...

Lányok köszönöm a sok dícséretet, nagyon jól esett

Nina -köszönöm a pótlást. Én is csak a blogoján olvastam és gondoltam akkor már feltehetem

Nina írta...

Nos, ez esetben innen üzenem, hogy amikor jeleztem neki, hogy úton van az ajándéka, kértem, hogy jelezze, ha meg is kapta.
ANETT légyszi!

Nina írta...

GABI, én nem látom Anett blogján, hogy megkapta...
Nem írt róla és ki sem tette a fotót... Szerintem nem kapta meg vagy csak ma...

Nina írta...

Vagy holnap fogja megkapni... Most még nincs a blogján. vagy én vagyok vak :D

Nina írta...

Most reggel kaptam visszajelzést Anette-től, megkapta a dobozkát, szerintem tegnap.
Köszi csajok!

Névtelen írta...

2009. 07. 09.-én este 21:51-kor küldtem Ninának a levelet és a képeket, hogy megkaptam ezt a gyönyörű dobozkát Méhikétől, amit ezúton még egyszer itt is megköszönök:-)
Nem hiszem, hogy sokat késtem a levéllel, bocsi, dolgozom... , mint mindenki más...
A blogomon nincs kint, ezért nem is láthattátok, ma este majd ügyeskedem:-)

Nina írta...

Anette, semmi gond, bocsi, hogy itt kibeszéltük, csak Gabi kitette és nem értettem, hogy miért :)
A visszajelzést köszi!

Igen, mi is dolgozunk... legalábbis én igen ;)

unikat írta...

Csudacsini lett! Gratulálok Mehike, irigyellek Anett!

Ellen írta...

Wow, lovely box! Stitching and finishing are beautiful.
Hugs,

Névtelen írta...

Cute!!!!

Evik írta...

Wow, it is wonderful!!!

 

blogger templates | Make Money Online