A második körben egy francia hölgynek, Corinne-nak lettem az angyalkája, és bár nem nagyon ismerem őt, remélem, hogy tetszeni fog neki minden ajándékom!
In this 2nd Round I was Corinne's angel, she lives in France and I don't know her well I hope she will like these gifts :)
Acorns & Threads by Carriage House Samplings 27ct cotton evenweave
WDW Pecan and Carrot
Outside was stitched 2 over 2, inside was stitched 1 over 1
Aida etamin csík, az ősz színeiben pompázó fonalakkal hímezve, ez a kis szütyő ideális folyamatban lévő hímzések tárolására.
Aida etamine, stitched with autumn-coloured threads
This bag is ideal to hold WIPs.
Aztán még egy-két apróság: zsugorkából egy könyvecske, csupa őszi színekkel, s olyan szavakkal magyarul-majd franciául, ami most ide illik. S még egy tényleg nagyon apró dolog: két kis makkocskás fonalgyűrű a meglepi Anchor fonalakhoz. (1218-as, és 1220-as)
And some tiny treasures... A tiny book made by myself using "heat shrinking plastic" with all colors of Autumn and with some hungarian and french words. Two little acron shaped threadrings and Anchor threads (1218 and 1220).

S végül egy bobina. Szeretek bobinákat gyártani a csipkéimnek, szalagjaimnak. De most először készítettem hímzett vászonból ( 32 ct-os)
And finally here is a bobbin. I like making bobbins for my laces and bands. This was the first time I made it using embroidered linen (32ct).





1 megjegyzés:
I said more times to you these are amazing gifts!! Love all pieces :)
Már többször mondtam Neked Marcsi, hogy ezek fantasztikus ajándékok :)
Megjegyzés küldése