Örömmel vettem részt a játékban, és az külön öröm, hogy sikerült Krisztinek eltalálni az ízlését.
2009. aug. 31.
Kryx-nek Csanditól
A SWAP második körében Kryx-nek voltam az angyalkája.Ma megkaptam köszönő levelét , így most közhíré teszem mit is készítettem neki. Kapott tőlem zsebkendő tartót, került még csokoládé és néhány apró katica bogaras kiegészítő is a csomagba.
Örömmel vettem részt a játékban, és az külön öröm, hogy sikerült Krisztinek eltalálni az ízlését.
In the 2nd round of swap I was "angel" of Kryx. I have recieved her greeting letter today so now I can show you the gift I made for her.She has got from me a tissue holder, chocolate and some tiny things of ladybug accessories.I took this game gladly and this is a joy for me that a gift was made according to Kriszti's taste.
Örömmel vettem részt a játékban, és az külön öröm, hogy sikerült Krisztinek eltalálni az ízlését.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
1 megjegyzés:
Tényleg nagyon tetszik, Eszter lányomnak is, ma kihúzott kb 5 zsepit, mire észrevettem. :)
Megjegyzés küldése