2009. aug. 25.

To Csilla from Naomi

Megkaptam én is a visszajelzést, hogy megérkezett az ajándékom Csillához! Nagyon örülök neki, hogy az Ő angyalkája lehetettem, hiszen konkrét kérése volt, hogy mit szeretne! Ezzel még izgalmasabbá téve a játékot, hiszen nem "csak" meglepetést szerezhettem neki, de egy kívánságának is eleget tehettem!
Egy kötőtű-tartót varrtam, apró zsebbekkel, gyönyörű őszi anyagból. Egy Bent Creek mintát választottam hozzá. Zweigart vászonra, Anchor fonallal hímeztem. A kisebb-nagyobb zsebecskéket megpakoltam kis ajándékokkal kétféle méretben kötőtűvel, segédtűkkel, méretmeghatározóval és őszi kerámia gombokkal!
Remélem, elnyerte a tetszésedet, Csilla, és örömmel használod majd!



I obtained the feedback, that my gift arrived to Csilla! I am glad that his little angel is lehetettem very much for him, since it was his actual request what he would like! Making the game even more exciting with this, since not I may have obtained a surprise for him only, but I may have satisfied a wish of his!
I sewed a knitting needle holder, with tiny pocket back, from a beautiful autumn substance. Single Bent Creek I selected a sample to it. Zweigart onto linen, Anchor I embroidered with thread. I loaded the lesser or greater pockets with little gifts in a size of two kinds with knitting needle, assistant needles, méretdefining and autumn ceramics with buttons!
I hope so, won your pleasure, Csilla, and you use it gladly then!











Nagyon köszönöm Nina a játékot és a kíváló szervezést!
Thank you very much Nina organizing the game and the cool one!

8 megjegyzés:

Csilla böködéje írta...

Drága Naomi!
Itt is köszönöm az ajándékodat. A gombokat (nem tudom miképpen fordulhatott elő) de csak vasárnap este vettem észre, amikor sokadszor pakoltam ki-be a kötőtűket a tartóból. Fantasztikus ajándék. Nagyon nagy örömet szereztél vele.
Sok puszi és köszönet érte.

Melinda írta...

Nagyon szuper ajándék!!

Naomi írta...

Nagyon örülök, Csilla kedves, hogy ennyire nagy örömet sikerült szereznem!!! :o) A gombokat pedig jól elrejtettem, hogy biztonságban, törés nélkül eljussanak Hozzád!

Jó volt az angyalkádnak lenni, annyira jólesik az örömöd!

Puszi: Naomi

Naomi írta...

Köszönöm Melinda! :o)

Barbi írta...

Ez gyönyörű lett! :D

Naomi írta...

Nagyon köszönöm, Barbi! :o)

Nina írta...

Telitalálat :)

Naomi írta...

Köszike Nina!

 

blogger templates | Make Money Online