Sziasztok!
A mai napig sok levelet kapok a swappal kapcsolatban, a kezdetkor nem is gondoltam volna,
hogy ekkora népszerűségre tesz majd szert. Örülök nagyon :)
Éppen ezért sok külföldi hímző rábeszélésére lesz 3. kör. Karácsonyra.
MÁR MOST SZÓLOK, hogy tessék nagyon komolyan venni a határidőt, és inkább egy hónappal előbb készen lenni, mert nem lesz pardon, nem tolerálhatok semmilyen késést!
Olyan van, hogy közbejön bármi hirtelen, de olyan akkor sincs, hogy valaki nem kapja meg az ajándékát karácsony előtt!
Még a héten kiírom az egészet, ez csak a beharangozás...
És kérnék mindenkit, aki fontolgatja a jelentkezést: törekedjünk a szépen kivitelezett, igényes munkákra. Tudom, hogy nem mindenki profi (én sem vagyok az), de szép és precíz
ajándékokat szeret mindenki kapni....
Hello everybody!
Thanks for the kind letters I got from more stitchers, I am so glad the SWAP is very popular and you want to continue swapping :) So, I can tell you: will be Round 3 .- for Xmas!
BUT please note you can join if you can kkep the deadline because the sudden delegate of a unexpected event may be found but may not be found that let anybody not obtain his gift yet before Christmas ! There's no pardon if you will be late.
I'll write here everything about Round 3, now I just wanted to let you know I'll continue
to organise swapping. Please be sure you are a good stitcher and can make a wonderful gift finished perfectly - everybody like get beautiful gift for Xmas :)
Thanks for looking!
Nina
A mai napig sok levelet kapok a swappal kapcsolatban, a kezdetkor nem is gondoltam volna,
hogy ekkora népszerűségre tesz majd szert. Örülök nagyon :)
Éppen ezért sok külföldi hímző rábeszélésére lesz 3. kör. Karácsonyra.
MÁR MOST SZÓLOK, hogy tessék nagyon komolyan venni a határidőt, és inkább egy hónappal előbb készen lenni, mert nem lesz pardon, nem tolerálhatok semmilyen késést!
Olyan van, hogy közbejön bármi hirtelen, de olyan akkor sincs, hogy valaki nem kapja meg az ajándékát karácsony előtt!
Még a héten kiírom az egészet, ez csak a beharangozás...
És kérnék mindenkit, aki fontolgatja a jelentkezést: törekedjünk a szépen kivitelezett, igényes munkákra. Tudom, hogy nem mindenki profi (én sem vagyok az), de szép és precíz
ajándékokat szeret mindenki kapni....
Hello everybody!
Thanks for the kind letters I got from more stitchers, I am so glad the SWAP is very popular and you want to continue swapping :) So, I can tell you: will be Round 3 .- for Xmas!
BUT please note you can join if you can kkep the deadline because the sudden delegate of a unexpected event may be found but may not be found that let anybody not obtain his gift yet before Christmas ! There's no pardon if you will be late.
I'll write here everything about Round 3, now I just wanted to let you know I'll continue
to organise swapping. Please be sure you are a good stitcher and can make a wonderful gift finished perfectly - everybody like get beautiful gift for Xmas :)
Thanks for looking!
Nina