2009. szept. 8.

To Elisabetta from Móka

My gift arrived Elisabetta, so i'll show you as well.


3 megjegyzés:

Nina írta...

Nagyon klassz ajándékok!

You've made beautiful gifts!

Unknown írta...

Thank you very much Mòka !!! I' m so happy for your beautiful gifts!!!

Dia írta...

nagyon gyönyörű ajándékokat készítettél! nagyon szép a minta és a színei!

 

blogger templates | Make Money Online