2009. dec. 17.

From Kryx to enigma




Ebben a körben enigma angyalkája lettem és mivel láttam a blogján, hogy szeret gyöngyöt fűzni, így egy olyan dobozt készítettem neki, amibe ragasztottam filcet, tűtartónak és tettem bele pár gyöngyöt is.
Csináltam neki a fehér és ezüst jegyében egy karácsonyi díszt és egy gyöngyből készült mécsestartót. A dobozon lévő hímzés Ewe&Eye&Friends White Christmas mintája (ez volt az egyik kedvenc tervező, akit enigma megjelölt). Plusz tettem bele egy kis mézeskalácsot is. Enigma azt írta nekem, hogy tetszett az ajándékom és remélem, hogy hozzájárultam a karácsonyvárás öröméhez és használni is fogja a meglepetést.
I sent these little presents for enigma. She likes working beads, so I made a box to her (holding beads into) and attached some beads and gingerbread (baked by myself).
The pattern of the box: Ewe&Eye&Friends: White Christmas.
I used silver and white for the ornament. The pattern is free by Aiolka. Enigma wrote me to love this present, I hope she could use it. :)

2 megjegyzés:

Barbi írta...

Biztos, hogy használni fogja, mert gyönyörű lett! Gratulálok!

enigma írta...

biztos, hogy használni fogom...ahogy Barbi írja...és még egyszer köszönöm :)

 

blogger templates | Make Money Online