In the third round I was Moka's angel, and I knew from Nina's questionnaire that in this year Moka's Christmas will be green and white :)
Csomagoltam még két -két fenyődíszt is, és natúr és fehér színű, csillámos hímzővásznat is Mókának, ezeket is felhasználhatja valami karácsonyi apróság készítéséhez.
I have put some other green and white decoration and two different kind of fabric in the package.
Merry Christmas to Moka and to all of you!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése