Ezúttal Rita angyalkája lehettem, és igyekeztem az ízlésének (és az enyémnek is)
megfelelő darabot választani... Ez lett belőle :)
In this round I was Lorix Rita's angel, and I've tried to made something
according to her taste :) Here are my photos...
Rita, remélem örömet tudtam szerezni ezzel a kis meglepivel :)
Rita, I do hope I could make you glad with these goodies :)

4 megjegyzés:
Sikerült :)
Gyönyörű lett, köszönöm itt is :)
amazing gift:)
Gyönyörű!
Lovely gift, very in the mood of Christmas
Megjegyzés küldése