2009. dec. 3.

Round 3. from Nina to Lorix


Ezúttal Rita angyalkája lehettem, és igyekeztem az ízlésének (és az enyémnek is)
megfelelő darabot választani... Ez lett belőle :)

In this round I was Lorix Rita's angel, and I've tried to made something
according to her taste :) Here are my photos...

Sugar and Lace Ornament
Rita, remélem örömet tudtam szerezni ezzel a kis meglepivel :)

Rita, I do hope I could make you glad with these goodies :)



4 megjegyzés:

Lorix írta...

Sikerült :)
Gyönyörű lett, köszönöm itt is :)

Dovilė írta...

amazing gift:)

Barbi írta...

Gyönyörű!

Vaida írta...

Lovely gift, very in the mood of Christmas

 

blogger templates | Make Money Online