Egy Prairie Scooler karácsonyfát hímeztem neki, pár finomság és filc dísz kíséretében.
Before Christmas my SWAP-partner, Ellen received my gift too.
I've stitched a Prairie Scooler-style Christmas tree for her. I sent it with some chocolate, tea and christmas ornaments.

1 megjegyzés:
Thank you, Edige. I really love this X'mas tree. It was hunged on the bigger X'mas tree. I love the chocolate and tea too!
All the best in 2010!
Hugs,
Megjegyzés küldése