2010. máj. 30.

Just asking... :)


Hi Everybody,

You know the postal time is end of JUNE, but I'm asking are you working on the gifts? :)
Please send me a photo if you finished, thank you!

Sziasztok,

Tudom, hogy csak június végén van a postázási idő, de azért rákérdezek,
ugye készülnek az ajándékok?? Majd kérnék mélben fotót, ha kész :) Köszi!!


post signature

7 megjegyzés:

Barbi írta...

Persze, persze! :D

Csandi írta...

Készül, bár kissé lassan, de alakulgat:))

Jucus írta...

Bizony készülődök, nemsokára kész és már repül is a gazdájához!:o)

Unknown írta...

Igen, készül, lassan postázom is ;) :DD

Yes, I made a slow Mail as well.

Főkolomp írta...

Az utolsó simításokat végzem!!!

cerato írta...

I'm about to finish

Kryx írta...

Én a hímzéssel készen vagyok, jövő héten szeretném postázni. küldök majd fotót persze. :)

 

blogger templates | Make Money Online