Hi Everybody,
You know the postal time is end of JUNE, but I'm asking are you working on the gifts? :)
Please send me a photo if you finished, thank you!
Sziasztok,
Tudom, hogy csak június végén van a postázási idő, de azért rákérdezek,
ugye készülnek az ajándékok?? Majd kérnék mélben fotót, ha kész :) Köszi!!
7 megjegyzés:
Persze, persze! :D
Készül, bár kissé lassan, de alakulgat:))
Bizony készülődök, nemsokára kész és már repül is a gazdájához!:o)
Igen, készül, lassan postázom is ;) :DD
Yes, I made a slow Mail as well.
Az utolsó simításokat végzem!!!
I'm about to finish
Én a hímzéssel készen vagyok, jövő héten szeretném postázni. küldök majd fotót persze. :)
Megjegyzés küldése