Dudit angyalkája voltam ebben a körben. Készítettem neki egy bannert, meg egy képeslapot. Mindkettőt Barbara Ana mintájával. Küldtem még neki fonalakat, charmokat, csokit, teákat és a kislányának egy noteszt tollal.
Sok szeretettel:)
Boldog karácsonyt!



Sok szeretettel:)
Boldog karácsonyt!
I was Dudit's angel in this round. I prepared a banner for her, a postcard, both designs are by Barbara Ana. I've sent some threads, charms, chocolate, tea and a notebook wit pen for her little daughter.
Made with Love!
I wish Merry Christmas to all!
Made with Love!
I wish Merry Christmas to all!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése