Hello everybody,
I'm so sad, more of gifts have not arrived yet. I don't know why, I think this is the horrible postal service's fault. I don't know what can I say...?
By the way, wish you all a peaceful and joyful Merry Christmas!
Sziasztok!
Sajnos nem minden ajándék ért célba, és már nem is fog holnapig, ugye...
Sajnálom, de nem igazán tudok mit mondani vagy tenni... :(
Úgy gondolom, Ti mindent megtettetek, sajnos a posta ennyire tré.
Én is így jártam, igaz, swapon kívül, de nem vigasztal.
Mindenesetre kívánok békés, meghitt, szép Karácsonyt mindenkinek!!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése