2009. márc. 5.

Gift to Lonci from Evik / Ajándék Loncinak Evik-től

Hello everybody,

today I got a message that Lonci has recieved my gift.I did for her Needlebook.

Here it shows you the photo ;)


Sziasztok,

Ma kaptam üzenetet, miszerint Loncihoz odaért az ajándékom.
Egy needlebook-ot készítettem neki, íme a fotók ;)




Evik

3 megjegyzés:

elina írta...

Evik je to naozaj nááádherné až ľutujem, že si nebola mojím anjelikom:-)

Szentpyr írta...

It's beautiful!!! I love it!

Evik írta...

Thank you very much! :))

 

blogger templates | Make Money Online