Hello everybody,
today I got a message that Lonci has recieved my gift.I did for her Needlebook.
Here it shows you the photo ;)
Sziasztok,
Ma kaptam üzenetet, miszerint Loncihoz odaért az ajándékom.
Egy needlebook-ot készítettem neki, íme a fotók ;)
2009. márc. 5.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

3 megjegyzés:
Evik je to naozaj nááádherné až ľutujem, že si nebola mojím anjelikom:-)
It's beautiful!!! I love it!
Thank you very much! :))
Megjegyzés küldése