2009. márc. 3.

Ritának Bogitól / To Rita from Bogi

Az én ajándékom is célba ért. Úgy vettem ki Rita leveléből, hogy örült neki. :-)

My gift has arrived to Rita. I think she was very happy when she saw it ;) I hope!

Bogi

6 megjegyzés:

Jucus írta...

Gyönyörű a Te meglepid is, biztos, hogy örült Rita!

Nina írta...

Bogikám, arany kezeid vannak :)

Dia írta...

Bogi. Szerintem gyönyörű lett! A keret meg engem lenyűgözött!!!

Szentpyr írta...

De még hogy örült Rita;)! Ugrándozott örömében:)))! Puszi, Bogi!

Melinda írta...

Csak ismételni tudnám önmagam...:)

Kryx írta...

Nagyon tetszik nekem is! :)

 

blogger templates | Make Money Online