2009. márc. 19.

Bruercsitől Lunának / From Bruercsi to Luna

A sors (vagy Nina?) keze Lunát vezényelte mellém, aminek nagyon örültem, mert egy nagyon kedves, szimpatikus embert ismertem meg blogját nézegetve.
Úgy láttam, szereti a gyermekien kedves mintákat, most is egy manót vagy tündért (?) hímezget. Így esett a választásom erre a helyes kis játékos kedvű mackóra, na, de a másik szenvedélyem a varrás, foltvarrás, ezért egy összecsukható szatyor lett belőle (arra mindig szükség van).
Mellé egy ollótartót varrtam, japán hajtogatós technikával, erre a másik kedvenc textilem, a selyem szalag került díszként.
Mivel Luna nemrég írt egy bejegyzést, amiben magáról mutatott egy scrap-et, melyen Ő szerepel a kisebbik manójával, nagy gondolatok indultak el bennem.
Úgy gondoltam Luna életében nagyon fontos szerepet játszik a kis családja, ezért még egy szívecske formájú kulcstartó fityegőt tettem a csomagjába, aminek érdekessége, hogy ki lehet nyitni a szívecskét és fényképet lehet tenni a belsejébe, így mindig vele lehetnek, ha épp másképp nem, legalább fénykép formájában.
Ezenkívül a scrap Lunáról még arra vezetett, hogy szereti a letisztult egyszerű, de nőies dolgokat, ezért még a másik hobbim, a gyöngyözés is előkerült. Készítettem neki fehér üveggyöngyből egy fülbevalót.
...és hát kis csoki... na az elmaradhatatlan! :))
A csomagba tettem még egy kis meglepit a manóknak, mert hát milyen dolog az, hogy ANYA kap, Ők meg kimaradnak! :)
Luna! Nagyon sok szeretettel készítettem Neked az ajándékomat!


The fate's (or Nina's?) hand odered Luna beside me, and I was happy because I recognised a very kind, nice man looking at his blog.
I saw in that manner, likes it the child one kind samples, so my choice fell on this correct little bear with a playful mood and my other passion is patch sewing, there was a collapsible shopping bag because of this from him (there is need for it always).
I put some chocolates into the pack of course and a little surprise for the little baby.

Luna, I made all with a lot of love and hoping you like it!


Bruercsi

3 megjegyzés:

Luna (V.Fiona) írta...

Meg is látszik a sok szeretet! :)) Mégegyszer nagyon köszönöm! Már az ajándékok is egytől-egyik gyönyörűek, de a sok figyelem az, ami a legjobban esett! :)))
És azt a fülbevalót te készítetted??? Annyira profi, hogy nem is gondoltam volna!
Majd járok a blogodra foltvarrás órákat venni. Nagyon kacérkodom az ötlettel, csak még nem szedtem össze a bátorságom, hogy pár játéknál tovább haladjak. :)
Szóval köszönm az ajándékokat, és a figyelmességed. :D

boci írta...

Fuuu, tényleg nagyon figyelmes vagy Bruercsi, irtó kedves és szép ajándékokat csináltál :D

bruercsi írta...

Luna!
Örülök, hogy tetszik!! :)
Hajrá! Ne csak kacérkodj, vágj bele, csak vigyázz, mert nem lehet vele leállni :)) Várlak sok szeretettel!!
Boci!
Köszi!! :)

 

blogger templates | Make Money Online