2009. ápr. 13.

Eviknek Méhikétől /To Evik from Méhike Gabi

Már jópár napja kaptam Eviktől egy kedves levelet. Ahogy letudtam fordítani, úgy tűnt,
nagyon örült a meglepetésnek. Sajnos egész héten nem voltam itthon, így nem tudtam
az én elkészült és megkapott ajándékomat feltenni ide.
Szerencsére időben be tudtam fejezni, igaz az utolsó pillanatban.
Szegény Nina idegeskedett is rendesen miattam. Mégegyszer is elnézését kérem és köszönöm, hogy részt vehettem ebben a játékban. Az én ajándékom Eviknek készült Csehországba.

Mivel nem ismerem a nyelvet, így elkezdtem egy négyzetmintát hímezni, s úgy gondoltam a 3 fiókos kis doboz tetejére tökéletes lesz. Mire a mintát befejeztem addigra sikerült kiderítenem, hogy nagyon szereti a pillangókat. Így ugrott ez a minta és gyors keresésbe fogtam.
Szerencsére sikerült találnom egy nekem tetszőt és a végén ez lett belőle. Küldtem mellé általam készített kakast,tyúkocskával és szerintem ránk jellemző Boci csokit. Mint utóbb kiderült nagyon szereti Evik is a csokit.Bocs, hogyha hosszú voltam:-)



Some days ago I got an email from Evik. I tried to translate it and if I understood well she like tghe gifts I sent. Unfortunatelly I was not at home last week so I couldn't show here my sent gifts.
I'm sorry Nina, and thank you for this Swap!
Here are my photos about the gifts I sent to Checz Republik.

I cannot speak Evik's language I started to stitch a simple pattern, but later I saw in her blog she loves butterflies. I've changed my mind and started to stitch a butterfly.
I also sent my hand made cock and hen with some hungarian chocolate called Boci.
As she wrote me she loves chocolate too :) Sorry for writing long!

Gabi

Nincsenek megjegyzések:

 

blogger templates | Make Money Online