So here you have the pictures of what she got.
Ma reggel kaptam egy kedves üzenetet Magyarországról. Egy új barát, Edit írta, hogy megérkezett hozzá a Swap ajándékom! Azt írja, tetszik neki nagyon és ez az első hímzős-tartója! El kell mondjak Nektek egy titkot: nekem szintén, ez az első ilyen tartócska, amit hímeztem. Elég régóta nem hímeztem már, de most újrakezdtem, pár hónappal ezelőtt!
íme egy kép az ajándékról:

I stitched the Parolin pattern Camille, Paul et Mirtylle, they were originally three framed pictures, but I wanted to do something to keep at hand and then I had this idea to do a pochette using three different shades of pink (DMC threads on linen 2/2). I completed it with some thread rings, a felt heart as pinkeeper and some of my handmade fimo pins. I also selected some spring-coloured threads to complete the pochette and I crossed my fingers hoping that my friend would have liked it!
I want to thank Nina for the perfect organization of this swap and of course I will participate to the other swaps she can decide to organize!
A minta Renato Parolin: Camille, Paut et Mirtylle. Eredetileg keretezve lennének a designer szerint, de én mást akartam kezdeni velük. Olyasvalamit, amiben tárolni lehet. 3 különböző árnyalatú rózsaszín DMC fonalat használtam (2x2 hímezve). Teljessé tették a fonaltartó karikák, a szívecske, mint gombostűtartó rész, amibe tettem néhány sk fimo gombostűt is. Választottam néhány tavasz színvilágú fonalat még, és ujjaimat összekulcsolva reméltem, hogy barátném örülni fog mindennek!
Ninának is köszönöm a nagyszerű szervezést és természetesen szívesen részese leszek a folytatásnak is, ami - úgy tudom - lesz is!
Tiziana
2 megjegyzés:
Thanks a lot Tiziana! I really enjoy it very much. I never thought that it's your first stitching pochette too. I'm so glad that I am the owner this first one. The work (sewing and stitching) is perfect! So, you make my day happy with this very special gift.
Hugs, Edit
Gratulálok, csodaszép meglepetés!
Megjegyzés küldése