Egy Bent Creek mintából készítettem nesszeszert Baboo-nak. Elég méretes lett, így fért bele jó pár apróság: őszi jellegű, házikós PW anyag, szintén őszi színekben pompázó Madeira fonal, két aprócska készlet és még pár finomság. A téma nekem kedvezett, hiszen a kedvenc mintáim közül válogathattam és a kedvenc színeimet használhattam. Remélem, hogy Baboo-nak is tetszik a végeredmény...
Köszönet Ninának a szervezésért!
Today I've got a mail from Baboo about my SWAP package. I've made a pouch of a little Bent Creek pattern. It's a big enough to put into some PW fabric with houses, autumn-coloured Madeira thread, two little kit and some sweets too. The theme was absolutely my favourite: autumn. I like it's colours and the autumn stylish patterns also.
I hope that Baboo likes it too!
Many thanks to Nina for the organization!
3 megjegyzés:
Nagyon helyes kis szütyőt készítettél. Gratulálok!
S ez a sok meglepi!Tuti mosolyog most Baboo!
Csodaszép meglepit küldtél, biztosan elérte a kívánt hatást!
NAgyon tetszik a neszeszer és a mintája is! A többi is szuper lett!
Megjegyzés küldése