2009. aug. 5.

Augusztus van!! / It's August!!


Lányok, ugye mindenki haladgat már az ajándékkal?
Nem egészen 3 hét és postázási határidő!!
Páran már jeleztétek, hogy időben elkészültök, köszönöm.
Nem kell ezért mélt írni, csak szerettem volna a figyelmet felhívni,
hogy lassacskán aktuális lesz elkészülni :)

Girls, I hope you know the deadline is coming :)
Posting date: 24th of August - 28th of Agugst!!!
Will all of you finish the gift?? I hope so!!
Please, don't be late!!!


Kérek mindenkit, hogy angolul IS írja le a mondandóját, legyünk tekintettel a külföldiekre!
Címkét használjunk! Saját nevünk és 2nd Round - elvégre már a második körnél járunk! :)

Please write in english and use labels: your name and 2nd Round -
it is the second round now. Thank you!
:)


Nincsenek megjegyzések:

 

blogger templates | Make Money Online