2009. nov. 29.

Be careful with the postal offices!


Sziasztok!

Ezt nem hiszem el... A swap 2-ben egy amerikai hölgy csak MOST kapta meg az ajándékát.
Nem a küldő fél hibája, hanem a NY-i postáé. Hónapokig ültek rajta... Ha jól számolom, 3 egész hónapot. Mert joguk van. Szóval csak óvatosan... és mindenképpen minimum ajánlva adjátok fel az ajándékot, légyszi! Legalább a szám meglegyen, ha keresni kell.

Hi Ladies,

I cannot believe but it's true: a Lady in Swap 2. has recieved the gift IN THIS WEEK!!!
It is not the sender's fault, it is the post office of NY's fault, they waited 3 months,
I really don't have idea why. So be careful with posting... please send out gifts with identifical number just in case if we need to search it...


Nina

2 megjegyzés:

Csandi írta...

Pfúúúúúúúúúúúúúú:((((((((((

Barbi írta...

És még a magyar postát szidjuk. Rémes.

 

blogger templates | Make Money Online