JOIN HAS CLOSED.
Hello members and friends,
So, after more of you commented my last post and say "yes" for Round 5. - Xmas,
I think it's time to join. So, I'm asking you again, please leave a comment HERE (only in this post) if you join. BEFORE join please READ THE RULES!!!
Deadline for join: 30th of September, midnight, CET.
Theme of round 5: everything which is "christmassy".
BE SURE I know your email (it is on your profile or write it in your comment here)
After I close the joining, I will email to all of you to ask your full name and postal address. When I have all of these data, I will pick up the pairs.
Everybody will make a gift to ONE PERSON and will get a gift from one person (not sure this is the same).
You need to send out your parcel until 5th of DECEMBER!
Your angel's name is a secret until you receive your gift.
Please be sure you will send out your package with a tracking number!!
If you have question, email me.
Thank you!
* * *
Sziasztok,
nos, mivel elég sokan szeretnétek még ezt folytatni, örülök is neki :)
Szóval... ha biztos vagy benne, hoy szeretnél csatlakozni és ELOLVASTAD A SZABÁLYOKAT, akkor hagyj egy kommentet itt, ennél a bejegyzésnél, és légy biztos benne, hogy a mélcímed is beleírod - kivéve, ha az benne van a profilodban.
Csatlakozni szeptember 30-ig lehet, aznap éjfélig.
Másnap kapsz tőlem egy mélt, amennyiben megkérdezem a teljes neved és postacímed. Ha minden adat megvan midnenkitől, véletlenszerűen páromsítom a neveket. Tehát mindenki kap egy nevet és címet, akinek az ajándékot készíti és postázza DECEMBER 5-ig!
Az angyalkák kiléte titok marad, ameddig a csomagodat meg nem kapod :)
Kérdés esetén emailben megtaláltok!
UI: a játék nemzetközi, tehát ha jelentkezel, vállalod, hogy akár a világ végére is postázol. Postázás MINDIG ajánlott csomagként/levélként történjen!
Köszönöm!
UI: az előző kérdésnél adott válaszokat is belevettem, tehát aki akkor igent írt, az most is írja :)
UI: az előző kérdésnél adott válaszokat is belevettem, tehát aki akkor igent írt, az most is írja :)
25 megjegyzés:
Yes please Nina, sign me up for the Christmas round.
LISA V
Here I am! Thank you a lot!
LAURA
laura.prastaro@tin.it
I'm with you :)
I'm here too! :-) of course! :-)
I'm participating.
Irina
florella@rambler.ru
Szia Nina, jelentkezek :-)
Szillili
szillili.blog@gmail.com
Szia Nina!
Itt vagyok én is. És köszönöm.
May I join, please
tnuntila@gmail.com
I want to participate in the Christmas swap 5. I'm happy to do it again. A hug and my love.
Ya sabes que me encanta .
mariaisabela20@gmail.com
Besos
Akkor itt és most jelentkeztem:))
szia,
Jelentkeznék én a játékra. a blogomon megtalálod az elérhetőségemet! Judit
Yes. Yes I very much want to participate!
Hi Nina,
please sign me up for this round. My email ninusikbel@hotmail.com
YES! :D
Persze, hogy igen :)
IGEN!!! :)
Jelentkezek én is!
Igen, igen, igen!! :D
Szia!
Én is jövök, ha lehet.
A múltkorit nem mertem bevállalni, mert közig. szakvizsgára készültem, de az előző kettőt nagyon szerettem.
Igen újra, jövök én is. Köszi,
Uaoh!! I'm enjoy for this 5th swap!! ...and it is for Christmas :-)
tiziana.coenda@gmail.com
I want to participate in SWAP 5. Thanks Nina.
Hugs
Hello, Nina! Take me, please, in SWAP 5. With pleasure will take part:)rodni4ok@abv.bg
Holnap reggel lezárom a jelentkezést, amint ide tudok jönni a géphez, elveszem a komment írés lehetőségét, addig van még ideje annak, aki esteleg hezitál. Szabályok olvasása UTÁN, ha átgondoltad. Tudd, hogy mit vállalsz! Köszi!
Megjegyzés küldése