2010. nov. 30.

From Nina to Andi

I was Andi's angel in this round, and I have sent her gift yesterday out, she has received today :) Andi, I hope you like this tiny surprise :))

Andi angyalkája voltam ebben a körben, és a tegnap postázott ajándékot már meg is kapta :) Andi, szívből kívánok boldog karácsinyt :)

LHN Peppermint Twist_by nina_in SWAP 2010Xmas
Peppermint Twist



post signature

2 megjegyzés:

Csandi írta...

Nagyon szépen köszönöm a csodálatos csomagot. Akkora örömet szereztél vele, hogy szinte röpködöm:)))Minden daraját imádom!És ami még extra öröm, nem kell idén vágyakozva néznem, amint mindenki megkapja a csomagját előttem:)))))

Laura írta...

Lucky Andi!!! And great Nina!!!
My gift has gone today....waiting for a notice of received...

 

blogger templates | Make Money Online