Az ajándékom már meg is érkezett Gabihoz, így mutathatom Nektek. :-) Készítettem egy dobozt, melyet anyaggal vontam be és hímzéssel díszítettem, egy ollóőrt, egy kulcstartót és egy hóember díszt. :-)

Gabi received my gift. I’ve made her a box decorated with cross-stitching; a keychain; a scissors fob and a snowman ornament .
Nina, thank you very much for organisation!
I wish Merry Christmas to all! :-)
1 megjegyzés:
Aranyos, vidám csomagot állítottál össze:)))
Megjegyzés küldése