2010. dec. 1.

From Dia to Méhike Gabi

Az ajándékom már meg is érkezett Gabihoz, így mutathatom Nektek. :-) Készítettem egy dobozt, melyet anyaggal vontam be és hímzéssel díszítettem, egy ollóőrt, egy kulcstartót és egy hóember díszt. :-)


Gabi received my gift. I’ve made her a box decorated with cross-stitching; a keychain; a scissors fob and a snowman ornament .
Nina, thank you very much for organisation!
I wish Merry Christmas to all! :-)


1 megjegyzés:

Csandi írta...

Aranyos, vidám csomagot állítottál össze:)))

 

blogger templates | Make Money Online